سبد مقایسه (0)

مقایسه

آشنایی بادوش حمام

تاریخچه دوش حمام


به گفته بسیاری از صاحب نظران ساخت دوش حمام از آبشار که پدیده ای از طبیعت است الهام گرفته شده است.
در کتابی به نام تاریخ طبیعت که نویسنده آن کتاب شخصی رومی بوده است از حمام آویخته در منازلی که در روستا قرار داشته اند یاد شده است که فردی به نام سرجیوس اوراتا سازنده آن ها بوده و به دلیل فروش خانه ها با قیمت بالاتری آن هارا ساخته بوده است.
پس از گذشت چند قرن شخصی به نام فرانسوا مری دلابوست که پزشک ماهر فرانسوی بود از دوش برای بهداشت افرادی که در شهر روا و در زندان "بون نویه" هستند استفاده نمود. پس از بازخورد فوق العاده مثبت استفاده از دوش حمام این پزشک باهوش دستور داد که تمامی مراکز نظامی ارتش فرانسه و همین طور تمام پادگان ها به دوش حمام مجهز گردند.با گذشت زمان دوش ها به استخر های عمومی راه پیدا کردند و پس از آن دوش به همه منازل مسکونی تا به امروز راه یافت . امروزه مهم ترین اجزای موجود در حمام
دوش حمام مناسب در آن است.

دو مزیت مهم در استفاده از علم دوش:
علم دوش شست و شوی را برای افراد آسان می نماید واستفاده از علم دوش باعث رها بودن و راحت بودن دست ها می گردد. اکثر آن ها قابلیت حرکت دارند و همین امر باعث شده که طرفداران زیادی میان مردم داشته باشند.

سردوش حمام و کاربرد آن: 
سردوش قطعه ای است که به علم دوش اتصال میابد . آب همواره پس از هدایت شدن از علم دوش از سردوش خارج می گردد. امروزه سردوش های متفاوتی در بازار وجود دارد اما انتخاب صحیح یک سردوش مناسب علاوه بر اینکه بر نظافت و شست و شوی شما تاثیر می گذارد می تواند موجب صرفه جویی قابل توجهی در مصرف آب گردد.

انواع سردوش حمام:

سر دوش های دستی ، سر دوش فشار آب کم ، نوع سر دوش اسپری تک ، سر دوش دو نفره ، پانل‌های دوش ، سر دوش باران ، سر دوش چند منظوره ، دوش کوه سقف ، نوار کشویینوع پیشانی.

پنل دوش چیست؟

پنل دوش یک دوش جدید و متفاوت با ویژگی های مختلفی است که سبب تجربه حمامی دل پذیر را به به افراد می دهد . خروجی های متعددی که در پنل دوش وجود دارد آن را با دوش های معمولی متمایز نموده است و جنس پنل ها اغلب از فلز, چوب و یا انواع پلاستیک می باشد. یکی از ویژگی های مهم پنل ها نصب آسان آن هاست.

نظرات کاربران

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می دهید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
کد امنیتی را وارد کنید
در حال بارگذاری ...